Hakkımızda

Taş Görünümlü Panel, seçkin dekoratif panel sistemleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “Türkiye’deki ve Dünya’daki yaşam alanlarının estetik görünümlerini arttıracak inovatif ve ergonomik çözümler hazırlayarak müşterilerine sunmayı hedeflemiş” bir dekoratif duvar kaplama panelleri firmasıdır.

Taş Görünümlü Panel Firması, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkmıştır ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir ve aynı zamanda sunduğu kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra dekoratif taş panel sistemlerini siz değerli kullanıcılarına uygun bir maliyetle sunmayı da hedeflemiştir.

Zengin ürün gamı ve çeşitliliği ile Taş Görünümlü Panel Firması; fiberglass esaslı taş görünümlü paneller, beton görünümlü paneller, tuğla görünümlü paneller, ahşap görünümlü paneller, karo duvar ve tavan panelleri ile müşterilerine kaliteli ve estetik ürünler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Taş Görünümlü Panel, yenilikçi tasarım ve ürünleri ile müşterilerine seçenekler sunmaya devam etmektedir. Poliüretan esaslı duvar panelleri, tavan ve duvar panelleri ile kolay uygulanabilen, zahmetsiz, ısı ve ses yalıtımı sağlayan ürünler üreterek müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.